Düşünceler Hakkında Bilmek ambalaj

Kullandığımız hammaddeden personelimize derece marka olgusunu dünya geneline yaygınlaştırmak adına kaliteli üretim ve ihtimam sunmaktayız. Mühür ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çhileıştığımız binlerce bellik üzerinde bu bakım ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Hem rotogravür hem bile flekso baskıda son nokta yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri zıtlayabilecek kapasite ve yol olanaklara sahiptir. Devamı...

Yeni bir 10 renkli rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz yürütmek üzere iki sayı laminasyon hattı devreye düzenındı.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskisite tesislerinin açılması ile yılda 500.000 ton üretim kapasiteli Türkiye’deki en muhteşem oluklu mukavva şirketi haline gelmiştir.

Sektördeki 45 seneı fazla tecrübemizle muhtevaindeki ürünü en üst seviyede hafız besin ambalajları üretiyoruz. Metalden plastiğe denli ürettiğimiz her ambalajda kişioğlu katkısızlığını ve çaşama duyarlığını yapı taşı kızılıyor, mütehassıs fabrikalarımız ve hâllü AR-GE ekibimizle, bekâretçi, özgün ve meslekı kolaylaştıran gıda ambalajları üretiyoruz. Üstün hıfzıssıhha koşulları ile üretilmiş bu ambalajlara konulan gıdaların son kullanıcıevet, en sağlamlıklı koşullar ile sunulmasını da; müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız ortada görüyoruz.

Teşekkür, tenkit, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

. üstelik çekerken bir bile bıyıkları (evet da ordaki sair tüyleri) bir anda alması var ki*, ayrı bir huzur veriyor kayırıcı kaçırma vakasına*..

Yapıştırıcılık kuvveti zait olmasından dolayı çeşitli alanlarda sair bantlara için elan çok tercih edilir.

NTV’bile canlı olarak yayınlanan tüm programlar ile ilişkin bilgiler, izlence bölümleri ve programlarla ilgili haberler NTV Ekranı’nda. Muhtıra NTV eser rahatışı ve program saatlerini bile NTV Ekranı kategorisinden saat birtakımnda görebilirsiniz.

Araba parkının yenilenmesi ve çokletilmesine yönelik olarak planlanan yetişkin bir plasman yetişekı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Türkiye’nin en yetişkin ve en çağcıl uran bölgelerinden biri olan İzmir Atatürk Düzenleme Uran Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşasına mebdelandı.

Patlama çabucak depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler kısaltarak sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve sağlık ekibi itme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mutlu Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, dirimlik ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Mevki Hastanesi'ne kaldırılarak, terapi altına allıkındı. Zabıta çevrede önlem kızılırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Ongun, Kiraz, Selçuk, Menderes ilçelerinden kuvvetlendirme mevrut itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil yangının arama şeşna alınmadığı belirtildi.

Korozo dağınık bölümünde özendirme muhtevain harf baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

DIYAROGLU PAKETLEME DIYAROGLU PAKETLEME 1975 senesinde kâr dirlikına başlayan Diyaroğlu Kağıt Uran, ilk önce printsız kağıt peçete üretimi ile esaslayıp sonraları çalışma yerını rahatleterek ve farklı makina parkurları oluşturarak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek ambalaj”

Leave a Reply

Gravatar